فروش فرش گلیم
پنج شنبه , آذر ۱۱ ۱۴۰۰
خانه / پشتی / قیمت عمده رویه پشتی فرش با کیفیت ۷۰۰،۱۰۰۰،۱۲۰۰شانه

قیمت عمده رویه پشتی فرش با کیفیت ۷۰۰،۱۰۰۰،۱۲۰۰شانه

پشتی فرش ها با رویه های زیبای فرش از بارزترین خصیصه های پشتی ها می باشد که امروزه بسیار در خانه ها مصرف می شود رویه پشتی فرش یکی از تولیدات کارخانه های فرش کاشان می باشد که از رونق خوبی نیز برخوردار بوده است.

امروزه در کارخانه های شهر کاشان و یا در نمایشگاه فرش یکی از محصولات فروش این نمایشگاه ها پشتی و یا رویه های پشتی است که با طرح های مختلف ومتنوع به چشم می خورد.

 

رویه پشتی فرش

فروش رویه های پشتی ۷۰۰و۱۲۰۰شانه

فروش این محصولات به صورت عمده و یکی از بازه های اقتصادی برای کارافرینان و فروشندگان حوزه فرش شده که جایگاه خوبی بین مردم پیدا نموده است.بهترین نمونه های این رویه ها با کیفیت پشتی۷۰۰،۱۰۰۰،۱۲۰۰شانه توسط این تولید کنندگان تولید می شود.

رویه های پشتی که با طرح های متنوعی تولید می شود جهت کارگاه های تولید پشتی در نقاط مختلف و مخصوصا نقاط مرزی کشور فرستاده می شود. کشور های همسایه یکی از خریداران اصلی این رویه های فرش می باشند که مقدار قابل توجهی از انها به ان کشور ها صادر می شود.

تولید انبوه رویه فرش

تولید کنندگان پشتی جهت کاهش هزینه ارسال پشتی رویه های پشتی را به صورت عمده از کارخانه داران و یا عمده فرشان این محصول را خریده و با ایجاد کارگاه در شهر خود پشتی ها را تولید و برای شهر خود و یا شهر های اطراف عرضه می نمایند.

 

رویه پشتی فرش

 

معمولا بیشترین مصرف رویه های پشتی در ابعاد ۵۰*۱۰۰ سانتی متر بوده وابعاد دیگر این رویه به مانند ۵۰*۸۰ به عنوان پادری های فانتزی استفاده می شود.

عرضه مستقیم رویه پشتی

این رویه ها در طرح هایی شبیه فرش های ماشینی تولید می شود که باعث زیبایی هرچه بیشتر خانه ها می شود.

فروش عمده رویه پشتی فرش در فروشگاه های اینترنتی ما با طرح های زیبای فرش کاشان برای مشتریان و علاقه مندان در تمام نقاط کشور عرضه می گردد.

مطلب پیشنهادی

قیمت پشتی کاشان

قیمت پشتی کاشان به صورت عمده با رویه فرش۱۲۰۰،۱۰۰۰،۷۰۰،۴۴۰شانه

قیمت پشتی کاشان به صورت عمده با مدلهای جدید و تنوع طرح های منحصر به …

کانال تلگرام