فروش فرش گلیم
پنج شنبه , بهمن ۷ ۱۴۰۰
خانه / پشتی / قیمت پشتی معمولی به صورت عمده مناسب سفره خانه های سنتی

قیمت پشتی معمولی به صورت عمده مناسب سفره خانه های سنتی

قیمت پشتی معمولی و انواع پشتی های خانگی و پشتی منزل تولید کاشان را باقیمت های ارزان و مناسب تر از هر جا را با کیفیت های مطلوب از ما خریداری و تهیه نمایید

انواع پشتی معمولی کدامنند؟پشتی  ماشینی مناسب سفره خانه ها کدام است؟

 

پشتی های زیبای سنتی

پشتی ها را همه می شناسیم که با نام های پشتی دیواری و یا پشتی های منزل نیز شناخته می شوند وسایلی که از قدیم تا به الان مهمان خانه های مادربرزگ ها و پدر بزرگ ها بوده است وسیله ایی برای راحتی و تکیه گاهی برای استراحت مهمان ها مورد استفاده قرار می گرفت

پشتی های سنتی با مدل های متنوع که با انواع مختلف رویه مورد استفاده قرار می گرفت که  از رایج ترین انها پشتی های قالی بود که در هراندازه ایی بافته می شد و به عنوان رویه های پشتی  از انها استفاده می شد.

مواد داخلی انها هم نیز امکان داشت از هر موادی پر شود به مانند پرز و یا مقوا و یا تخته که هیچ کدام  شاید دوام و استحکام لازمی برخوردار نبود

به مرور با مبله شدن خانه ها از رونق پشتی ها کاسته شد و زندگی ها به طرف مبلمان های روز پیش رفت اما نسل جدید اما به طور دیگری طرح های سنتی و قدیمی را می پسندد و این علاقه از خریداری و تهیه فرش های زیبای ماشینی نشات می گیرد که همچنان بر تولید کنند گان ان اضافه می گردد و این پشتی فرش های ماشینی که جنسی به مانند فرش ها دارد نیز مورد توجه مردم قرار گرفته است.

 

قیمت پشتی معمولی

 

چه پشتی های معمولی هستند

معمولا بیشتر خریداران درهر محصولی به دنبال جنس های ارزان قیمت و بیشتر معمولی می باشند که بتواند نیاز و ضرورت اصلی را در مورد ان ها برطرف نماید و به موارد زیبایی و مسایل جانبی انها توجه نمی نمایند و این در مدل های پشتی ها هم صدق می نماید پشتی های معمولی به مانند هر محصولی متناسب با کیفیت و مدل های ان متفاوت می باشد که هرچه نوع جنس و مدل های ان ساده تر و با جنس متوسطی تولید شود ان نوع محصول معمولی تر خواهد بود در باره پشتی ها هم به این نحو میباشد که قیمت پشتی معمولی برای بسیاری از خریداران از اهمیت بیشتری برخوردار می باشد از جمله برای صاحبان سفره خانه های سنتی.

که ما در ادامه به انواع مدل های ان با نوع جنس انها و عوامل تاثیر گذار بر قیمت های انواع پشتی های ماشینی کاشان اشاره می کنیم.

 

 

پشتی های فرش ماشینی

پشتی ماشینی را یکی از محصولات جانبی فرش های ماشینی می دانند چرا که رویه پشتی همان جنس مواد اولیه فرش است که در ان به کار رفته است به طوری که هنگامیکه با دستگاهای ماشینی فرش ۹ متری تولید می نمایند جهت پر کردن بقیه ظرفیت دستگاه تا ۱۲متری رویه های پشتی را مختلف بافته می شود

سپس این رویه با پارچه های مخصوص دوخت خورده وبعد قالبهای یونولیت اماده در ان قرار می گیرد وسپس توسط زیپی که در کنار رویه با پارچه پشتی دوخته شده بسته شده و اماده استفاده قرار میگیرذ.

پشتی فرش ها بسیار پر طرفدار می باشند به همین دلیل کارگاههای تولیدی زیادی در شهر کاشان به تولید این محصول می پردازند.

پشتی های  ماشینی جدید طرح های زیبا و جذابی دارد و در بیشتر طرح های انها با فرش های ماشینی هماهنگ است که زیبایی بیشتر را به وجود اورده است.

 

قیمت پشتی معمولی

 

قیمت پشتی معمولی ماشینی بافت کاشان

در مورد پشتی های کاشان مدل های متنوعی تولید می گردد که مهمترین عامل تعین کننده قیمت های انها رویه های انها می باشد که همانند فرش بوده و در تنوع بافت مختلفی تولید می گردد مسلما در مورد پشتی معمولی جنس های رویه انها معمولی تر می باشد که بیشتر از جنس  پلی استر و یا بی سی اف می باشد که قیمت های مناسبتری نسبت به الیاف اکرولیک داشته ولی طرح های مشابهی دارد.

تراکم بافت این رویه ها هم خود عامل دیگری از قیمت پشتی معمولی می باشد که به مانند فرش ها در تراکم و به صورت های  پشتی ۴۴۰ . ۷۰۰، ۱۰۰۰ ،۱۲۰۰شانه بافته می شود که پشتی های معمولی تر به صورت های ۴۴۰ و یا ۵۰۰ شانه بافت همی شود که بیشتر در سفره خانه می توانند از انها استفاده نمایند.

البته مواد داخل پشتی ها برای قیمت پشتی ها تعیین کننده می باشد که مواد انها یا از پرز و یا از یونولیت می باشد که هر کدام با توجه به نوع مواد انها قیمت ها و کیفیت های متفاوتی خواهد داشت.

اما امروزه هنوز پشتی با پرز تولید و مورد استفاده قرار می گیرد پشتی با پرز بدین معنا که مواد داخل ان از پرز تشکیل شده است. و خیلی ها هنوز همان پشتی های سنتی را بیشتر می پذیرند.

منتها این پشتی ها نسبت به پشتی های یونولیتی وزن بیشتری دارد و رویه ان قابل تعویض نمی باشد.

پشتی پرزی را پس از تکمیل توسط نخ های به هم تابیده شده دو رنگ که به مانند فتیله می باشد روی تمام اضلاع پشتی دور تا دور می دوزند تا نمایی زیباتری داشته باشد.

قیمت پشتی های پرزی به واسطه نوع مواد اولیه ان و زمان بیشتری که برای تولید ان صرف می شود از پشتی های یونولیتی بیشتر می باشد.

 

قیمت پشتی معمولی

پشتی  مناسب سفره خانه های سنتی

یکی از بیشترین مصرف پشتی ها برای سفره خانه ها و یا قهوه خانه های سنتی است که امروزه بر تعداد انها بیشتر می شود .

صاحبان این مراکز به واسطه تعداد زیادی که از این پشتی ها نیاز دارند به دنبال قیمت های مناسبی از پشتی ها می باشند که با توجه به قیمت های مناسب انها از دوام استحکام نسبتا مناسبی نیز برخوردار باشد .

مسلما رویه های با بافت ۴۴۰ و یا ۵۰۰شانه که قیمتی مناسبتر دارد بسیار مناسب برای این سفره خانه ها بوده ولی طرح های شبیه به فرش داشته که در طراحی فضا وسبک سنتی بسیار مناسب می باشد.

و یا اینکه بعضا رویه پشتی ها را از مدل های گبه و گلیم فرش تهیه می نمایند که طرح های بسیار زیبا و سنتی تر داشته و بیشتر می توانند برای فضاهای سنتی از ان استفاده نمایند مانند سفره خانه های سنتی که برای تهیه تعداد زیادی که نیاز دارند این نوع پشتی ها از نظر قیمت نیز بسیار باصرفه تر خواهد بود و میتوانند برای همخوانی با پشتی های سنتی از گلیم و گبه های ماشینی طرح سنتی برای زیرانداز و راه روهای فضایشان استفاده نمایند که یک هارمونی و زیبایی خاصی را به همراه خواهد داشت.

 

قیمت پشتی معمولی

 

برای اطلاع انواع قیمت پشتی معمولی  با طرح های جدید و سنتی با رویه پشتی فرش و گلیم و گبه فرش با ما تماس بگیرید.

شماره تماس

وحیدرضا کاظمی:

۰۹۱۳٫۸۷۰٫۱۵٫۳۴

۰۹۳۸-۰۳۶-۳۹-۲۹

 

 

 

مطلب پیشنهادی

قیمت پشتی کاشان

قیمت پشتی کاشان به صورت عمده با رویه فرش۱۲۰۰،۱۰۰۰،۷۰۰،۴۴۰شانه

قیمت پشتی کاشان به صورت عمده با مدلهای جدید و تنوع طرح های منحصر به …

کانال تلگرام