فروش فرش گلیم
دوشنبه , آبان ۳ ۱۴۰۰
خانه / پشتی / قیمت پشتی ۱۲۰۰ شانه با طرح های زیبای فرش

قیمت پشتی ۱۲۰۰ شانه با طرح های زیبای فرش

پشتی ها جز لوازمی بود که همیشه در هر خانه ایی وجود داشته وجود این پشتی ها امروزه نیز با توجه به طرح های زیبای رویه پشتی های جدید طرفداران زیادی پیدا نموده اگر شما هم دوستدار این طرح ها هستید می توانید با همراهی سایت های تجاری ما از انواع قیمت پشتی ۱۲۰۰ شانه  و با کیفیت های دیگر ۱۰۰۰و ۷۰۰ شانه مطلع گردید.

این پشتی ها در کنار اتاق ها ویا در حیاط خانه روی تخت و کنار حوض حیاط  در کنار چنین فضایی ارامشی خاص را به هر کسی میبخشید.

 

 

فروش پشتی های جدید

امروزه پشتی هایی با طرح های زیبا و  به روز توسط دستگاه های فرش ماشینی تولید می شود که که بیشتر جای ان پشتی های با طرح های سنتی قدیم  را گرفته

این تولید کنندگان فرش ماشینی که چنین روپشتی ها را نیز با همان دستگاه های فرش تولید می نمایند کیفیت و طرح ها را شبیه همان فرش تولید نموده که بیشتر به ذايقه مشتریان خوش امده است .

چرا که مشتریان جهت هماهنگ نمودن دکوراسیون منزل شان این پشتی ها را هماهنگ و هم ست با فرش ها تهیه می نمایند تا زیبایی بیشتری را برای منزلشان داشته باشد.

 

 

عرضه مستقیم انواع پشتی ۱۲۰۰ شانه

کیففیت این رویه ها جهت پشتی که در طرح های ۷۰۰.۱۰۰۰،۱۲۰۰ شانه تولید می شود به تناسب تراکمی که در طرح این رویه ها به کار می رود قیمت انها نیز تفاوت خواهد داشت.

یکی از بهترین پشتی ها با رویه فرش ۱۲۰۰ شانه می باشد که با طرح ها ونوع الیافی که در این رویه ها به کار برده می شود طرح های زیبایی داشته که با توجه به  قیمت نسبتا بالایی که دارد  باز مشتریان و خریداران زیادی از ان استقبال نموده اند.

جهت خرید انواع این پشتی های ماشینی و دریافت قیمت پشتی ۱۲۰۰ شانه و دیگر طرح های ان می توانید با ما تماس داشته باشید.

قیمت پشتی 1200 شانه

 

 

tarhbastan@gmail.com

شماره تماس:

وحیدرضا کاظمی

۰۹۱۳۸۷۰۱۵۳۴

۰۹۳۸۰۳۶۳۹۲۹

مطلب پیشنهادی

قیمت پشتی کاشان

قیمت پشتی کاشان به صورت عمده با رویه فرش۱۲۰۰،۱۰۰۰،۷۰۰،۴۴۰شانه

قیمت پشتی کاشان به صورت عمده با مدلهای جدید و تنوع طرح های منحصر به …

کانال تلگرام